Darul tau aduce zambet!

Transforma Sarbatorile in ceva mai bun si pentru copiii care nu sunt vizitati de Mos Craciun!

Asociatia CREED si Asociatia Riana pentru Dezvoltarea Vietii si Sprijin Familial, in parteneriat cu Mall Galeria Piatra Neamt, va invita sa va alaturati demersului de colectare a unor produse care pot aduce bucurie copiilor din familii cu oportunitati reduse. Putem contribui impreuna cu lucruri care sunt potrivite pentru copii cu varste intre 0 si 18 ani: jucsrii, haine, rechizite, alte obiecte utile. Singura conditie este ca acestea sa fie in stare buna si sa poata fi folosite in momentul primirii.

Sacul Mosului sta sa fie umplut la Mall Galeria Piatra Neamt, in zona scarilor rulante:

Vineri, 16.12.2011 intre orele 18:00 – 20:00
Sambata, 17.12.2011 si Duminica, 18.12.2011 intre orele 16:00 – 20:00

Voluntarii CREED vor fi acolo pentru dumneavoastra!

Nu uita: Darul tau aduce zambet!

Link extern: http://creedromania.wordpress.com/2011/12/15/darul-tau-aduce-zambet/

• afis-darul-tau-aduce-zambet-v1
  • crezisori